Katarzyna Gromowska 4. Dan

Katarzyna Gromowska - Taekwondo Gromowski Lidzbark Żuromin RadzanówProwadzi zajęcia Taekwon-do w Żurominie, Lidzbarku, Radzanowie oraz asystuje w Działdowie i Nidzicy.

Urodzona 1986r. w Mławie, w 2010r. ukończyła studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Treningi Taekwon-do rozpoczęła w wieku 12 lat.

Na wielu zawodach regionalnych i ogólnopolskich zdobywała szereg medali. Swój pierwszy medal wywalczyła na V Gwiazdkowym Turnieju Taekwon-do w Działdowie, a jedne z ważniejszych osiągnięć to:
– II miejsce w konkurencji walk ciągłych na Mistrzostwach Polski Juniorów w Taekwon-do w Jastrzębiu Zdroju w 2005r.
– II miejsce w konkurencji walk przerywanych na Mistrzostwach Polski Juniorów w Taekwon-do w Jastrzębiu Zdojuj w 2005r.
– I miejsce w konkurencji technik siłowych na Mistrzostwach Polski Polskiej Federacji Taekwon-do w Obornikach Śląskich w 2010r.
W 2004 roku w otrzymała promocję na stopień mistrzowski 1.Dan, a sześć lat później za namową trenera Witolda Gromowskiego postanowiła zdawać egzamin na kolejny stopień mistrzowski 2.Dan. W październiku 2013r. została promowana na następny stopień mistrzowski, 3.Dan natomiast w maju uzyskuje stopień 4 dan.
W 2010 roku w Obornikach Śląskich otrzymała Nagrodę Prezesa Polskiej Federacji Taekwon-do za sezon 2008/2009 w kategorii Najlepsza Trenerka.
W tym samym roku uzyskała stopień instruktora Taekwon-do oraz instruktora w specjalności Fitness – nowoczesne formy gimnastyki. Ponadto, w trakcie studiów ukończyła specjalizację z gimnastyki korekcyjnej.